Čím se řídíme při práci

Chceme být ordinací, do které chodí Vaše děti rády, a každý den pro to děláme všechno, co je v našich silách. A jaké jsou důvody, pro které se v naší ordinaci bude líbit i Vám?

  1. Moderní, příjemné prostředí. Ať za námi přijedete do Rokycan, Dobříva nebo do Mirošova, pokaždé vstoupíte do příjemné, čisté čekárny i přívětivé ordinace, přizpůsobené potřebám Vás i Vašich dětí.
  2. Přívětivý přístup přizpůsobený dětem.S dětmi a dospívajícími pracujeme desítky let a dobře víme, jak špatně někdy nesou pravidelná očkování nebo třeba preventivní prohlídky. Proto pokaždé volíme přátelský přístup a k dětem pokaždé přistupujeme s maximálním pochopením.
  3. Dlouholeté zkušenosti.Víc než třicet let v oboru nám toho dalo hodně: především spoustu praktických dovedností a zkušeností. I to Vám dává záruku, že se o Vaše potomky pokaždé postaráme kvalitně.

Kvalitní vybavení ordinace. Jsme připraveni takřka na všechno – a pokud ne, rádi Vám doporučíme příslušného specialistu. V ordinaci máme diagnostické vybavení např. pro provádění CRP testů nebo streptesů, biolampu, inhalátor, kojeneckou váhu k zapůjčení a řadu dalších nezbytností, které nám umožňují odvádět kvalitní práci.